צלם לבר מצווה

צלם לבר מצווה
 
צילום בקצב אחר לגמרי
מסיבות בר המצווה של היום הופכות מהר מאוד להיות תצוגת תכלית של נער מתבגר עם רצון רב להרשים את החבר'ה שבאו להשתתף איתו בשמחה הגדולה. אירועי בר מצווה ברחבי הארץ נערכים היום כשבין אם מדובר באולם אירועים מפואר ובין אם זהו גן אירועים מדהים אל ההפקה עצמה מצטרפים די.ג'יי. מוכשר שמקפיץ את האורחים וגם לא מעט אטרקציות שמותירות את חותמן למשך זמן רב.
 
לכן חשוב למצוא צלם לבר מצווה שיודע כיצד להשתלב בצורה נכונה בין שלל אלמנטים אחרים הקשורים להפקה המושקעת. צלם מקצועי יהיה כזה שיידע לעשות הרבה יותר מאשר להשתמש במצלמות משוכללות למשל. צלם איכותי יידע כיצד להיות במקום הנכון ברגע הנכון ולעמוד בקצב של החוגגים הצעירים. כך הוא יפיק את הצילומים המושלמים ויאפשר לבני המשפחה ולחברים ליהנות מזיכרונות מדהימים.
 
הקשר המוצלח עם כל החוגגים
ייחודו הגדול ביותר של צלם לבר מצווה הוא החיבור המהיר והטבעי שהוא יכול ליצור עם החוגגים באירוע. די ברור שהשילוב בין קרובי משפחה בגילאים שונים ובין נערים מלאי אנרגיה שחיים בעולם משלהם הוא כזה שמצריך גישה מיוחדת. בזכות היכולת להתחבר לכל סוג של קהל ובזכות הכישרון ליצור פתיחות אצל בני נוער ומבוגרים כאחד יכול צלם מקצועי לעשות את תיעוד האירוע למשהו באמת יוצא דופן.
 
באירוע בר מצווה רבים הראה הצלם צביקה גולדשטיין כיצד בתור זמן קצר בלבד הוא מתקרב בצורה נכונה לכל מקום שבו עושים החבר'ה את האקשן שלהם וכיצד כל מצולם מחייך למצלמה שלו בצורה הטבעית ביותר. אין ספק שעם כל הכבוד לציוד מתקדם הרי שללא יצירת אינטראקציה חיובית וזורמת עם קהל המצולמים קשה מאוד להגיע למצב שבו נתפסים אנשים בצורה חיננית ומיוחדת יותר בעדשת המצלמה.
 
מגוון אפשרויות הצילום של תקופת בר המצווה
חגיגת הבר מצווה יכולה להיות הרבה יותר מיוחדת בזכות שלבים מיוחדים שעובר הנער במהלך הימים שסמוכים ליום הולדתו השלוש עשרה. לכן חשוב מאוד לבדוק כיצד אפשר לשלב צלם לבר מצווה לא רק בזמן האירוע באולם או בגן אירועים מסוים. הכוונה היא שישנם עוד ימים ומקומות שמראים עד כמה צילום איכותי יכול לספק חוויה רחבה יותר עבור החוגג ותוצאה מושלמת הכוללת ייחוד רב יותר.
 
אם ניקח למשל את יום העלייה לתורה או אם ניקח גם סעודה מסוימת שנערכת בבית הכנסת או אפילו "בוק" מיוחד לנער הרי שנבין מיד כיצד תיעוד של רגעים אלו יכול להיות חלק מהפקת צילום שלא פוסחת על שום רגע בתקופת בר המצווה. בין כניסה לאולם ובין קריאת דרשה למשל, אפשר לראות כיצד יש עוד תוספות אישיות הרבה יותר שכל נער ישמח לגלות בזמן צפייה בצילומים של רגעים מרגשים נוספים שחווה.
 
מתמונות מלאות חיים ועד וידיאו משגע
כשמדובר בעבודה של צלם לבר מצווה אפשר לראות כיצד המקצועיות פורצת כל גבול אפשרי ומציגה תמונות בעלות עומק רב וצילומי ווידיאו סוחפים. בל נשכח כי מדובר באירוע מרגש מאוד עבור כל נער מאחר ויש ניסיון לעמוד בסטנדרטים מסוימים שמציבים חברים לכיתה או חברים במקום המגורים שערכו גם הם אירועים מושקעים. לכן חלקו של הצלם הוא בעל חשיבות רבה מאחר ובזכותו האירוע יכול להיראות מצוין.
 
אם כבר דואגים לדי.ג'יי. שבאמת יודע כיצד לשגע את כל החוגגים ואם מקפידים על עיצוב מדהים למקום האירוע ועל אטרקציות שונות הרי שכל אלו חייבים להיות מתועדים בצורה המקצועית ביותר. צלם לבר מצווה כמו צביקה גולדשטיין מבין את חשיבות האלמנטים הנ"ל ורואה את התמונה כולה (תרתי משמע), כך שהוא מלווה את לקוחותיו לאורך כל הדרך מפגישת היכרות למטרת תכנון מדויק ועד להפקת הצילומים במדיות המתקדמות ובצורה האיכותית ביותר.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
צביקה גולדשטיין - צלם טל. 054-4761190