צלם לבוק בת מצווה

צלם לבוק בת מצווה
 
הרגשה של דוגמנית ליום אחד
נראה כי אחד הריגושים האמיתיים בחוויית מסיבת הבת מצווה הוא ה"בוק" המפורסם שבנות רבות מדברות עליו. אם בעבר יכולה הייתה נערה מתבגרת להסתפק בצילומים שונים במהלך אירוע הבת מצווה שלה הרי שכיום מדובר בסיפור הרבה יותר מיוחד. לכן מציאת צלם לבוק בת מצווה היא משימה שחשוב מאוד לקחת אותה במלוא הרצינות על מנת להבטיח את האלבום המיוחד שבנות רבות מחכות לו.
 
עבור לא מעט נערות מתבגרות הרי שצילום "בוק" הוא הזדמנות מצוינת להרגיש כמו דוגמנית אמיתית. כשמדובר בצלם מקצועי הרי שהגישה היא מרגיעה ומכוונת כך שהנערה יכולה ליהנות מכל רגע ולהבין מיד שהיא תזכה לצילומים מחמיאים שיצרו רושם עצום על כל מי שיראה אותם. אין ספק שאם עושים את הבחירה הנכונה צלם לבוק בת מצווה יכול להמחיש עד כמה הנערה תיהנה מחוויה שתיזכר למשך זמן רב.
 
גם ל"לוקשיין" יש חשיבות רבה
יש לא מעט אלמנטים שיוצרים בסופו של דבר "בוק" בת מצווה ברמה גבוהה. די ברור שעל כוכבת ה"בוק" לעשות את חלקה ולהיראות במיטבה אך חלקו של צלם לבוק בת מצווה הוא גדול יותר בכל התהליך המרגש הזה. אם נחשוב בצורה רחבה נראה כיצד צלם מקצועי שמבין לעומק כל היבט בעולם הצילום מחפש את ה"לוקיישן" המתאים שבו תרגיש הנערה הכי נוח בעולם ושאליו היא תתחבר מיד.
 
בין אם מדובר במקום מיוחד שהנערה מאוד אוהבת ובין אם מדובר בפינה שקטה שיכולה להחצין עוד יותר את המראה האישי של חוגגת בת מצווה הרי שעל הצלם להיות ערני לכך וליצור את התפאורה המתאימה. כך, יחד עם ציוד מתאים וטכניקות צילום עדכניות יכולה החוגגת לראות כיצד היא מצולמת מזוויות מחמיאות מאוד וכיצד היא מציגה את עצמה בצורה הכי טבעית שתורמת המון ליצירת "בוק" שבנות רבות יקנאו בו.
 
בין טכנולוגיה לרגש
צלם לבוק בת מצווה צריך להיות הרבה יותר מאשר איש מקצוע מיומן שמכיר את הטכנולוגיות החדשות ואת הטכניקות המיוחדות ליצור תמונה מרשימה. זאת מאחר ובכל תמונה מוצלחת יש המון רגש והמון אישיות הן של המצולם והן של הצלם עצמו. בייחוד כשמדובר בנערה מתבגרת הרי שיש לכוון אותה בצורה חכמה ועדינה, ויש לאפשר לה ליהנות מתהליך הצילום על מנת ליצור עבורה חוויה שתשאיר אותה רעננה ופוטוגנית.
 
בצורה די דומה לכיוון של דוגמניות בעת צילומי אופנה אפשר לראות כיצד צלם מקצועי פועל גם ברגש ולא רק בצורה טכנית. הרצון להפיק חיוך אמיתי מכלת הבת מצווה והמאמץ להדגיש לה את החשיבות שבנינוחות ובטבעיות הם דברים שרק צלם שאוהב את המקצוע ומתחבר לכל לקוחותיו יודע לעשות. אלו שכבר עשו "בוק" בת מצווה אצל צביקה גולדשטיין יכולות לספר כיצד מבוכה או חששות לא היו מנת חלקן במהלך הפקת ה"בוק".
 
"בוק" שיהיה כיף לגלות אותו בכל פעם מחדש
איש מקצוע אמיתי בעולם הצילום הוא כזה ששם דגש רב על כל פרט. לכן אנו יכולים לראות כיצד באירועים שונים צולמו תמונות עשירות כל כך ומלאות חיים בצורה מרשימה מאוד. מי שמבקשת ליצור לעצמה "בוק" בת מצווה יכולה לראות עד כמה חשוב להסתמך על צלם שיודע גם למקם את החוגגת בתפאורה עשירה וגם להדגיש את האלמנטים הוויז'ואליים הנדרשים ליצירת תמונה בעלת עומק ומסר.
 
התוצאה היא תמונות מושלמות שכיף להביט בהן בכל פעם מחדש. תמונות אלה שצולמו ונערכו ע"י צלם לבוק בת מצווה כמו צביקה גולדשטיין הן עשירות בפרטים ובכל פעם שמביטים בהן מגלים עוד דבר שלא התגלה במבט הראשון או בצפייה הקודמת. כך מבינה כל מי שחוגגת בת מצווה כיצד היא יכולה להמשיך ולצפות באלבום המיוחד שלה כשהיא משתפת את חברותיה ואת קרובי משפחה בלי שאף אחד ישתעמם חלילה.
 
צביקה גולדשטיין - צלם טל. 054-4761190